Atıksu Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır ?

Fabrikalarınızda var olan veya fabrikanıza kurucağınız arıtma sistemlerinin nasıl çalıştığını hiç düşündünüz mü ?

Gerek atıksu arıtma sistemlerinde gerek ise evinizdeki su arıtma cihazlarınızda var olan veya eksik olan parçalar hakkında neler biliyorsunuz?

Gelin bu sistemlerin her ikisininde nasıl çalıştığına bakalım.
Atıksu arıtma cihazlarında daha kapsamlı ve daha büyük filtreler kullanılırken evinizde kullandığınız arıtma cihazlarında daha basit ve daha verimli filtreler kullanılmaktadır.

Atıksuda bulunan maddelerin arıtacağınız suya göre değişiklik gösterdiğini biliyorsunuzdur. Sisteminizi kurdurmadan ve projesini cizdirmeden önce atıksuyun içerik değerlerini gösteren analizlerden geçmesi ve gerekirse ilaçlama yardımıyla arıtılması gerektiğini söylemeden geçemeyeceğim.

Daha verimli ve daha stabil çalışabilmesi için bütün kontrollerden geçtikten sonra uygun projeyle kurulan ve çalıştırmaya başlanılan hiçbir sistemde sıkıntı görülmemiştir, amma velakin usulünden daha ucuz olsun diye proje cizdirmeden arıtılacak suyun analizini yaptırmadan kurulan sistemlerinde %100 ünde sıkıntılar yaşanmıştır ve tekrardan kurulum gerektirerek extradan masraf ve aksaklıklar görülmektedir.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak ve sorularını sormak isterseniz bizlere mail atabilir veya telefonla ulaşabilirsiniz.

0506 787 56 06
0212 438 43 99

Atıksu Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır

Atıksu Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir