Konteyner Tipi Atık Su Arıtma Çözümleri

TP / TPU / TPUW Serisi 25 ila 1.000 kişilik nüfusa eşdeğer kapasitede atıksu arıtabilen kompakt Biyolojik Paket Atıksu Arıtma üniteleridir.

Evsel nitelikli biyolojik atık sular için dizayn edilen TP / TPU / TPUW Biyolojik Paket Atıksu Arıtma Sistemleri; ardışık kesikli reaktör prensibine göre ya da sürekli sistem prensibine göre çalışmaktadır.

TP / TPU / TPUW Serisi ST-37 Karbon çelik sacdan imal edilmekte olup; sistemlerin üzeri yüzey temizleme işlemine tabi tutulduktan sonra, tüm iç ve dış yüzeyleri iki kat epoksi boya ile boyanmaktadır. Bu sayede Biyolojik Paket Atıksu Arıtma Sistemlerimiz korozyona yüksek ölçüde dayanıklı hale gelir.

Atıksu arıtma tesislerinden kaynaklı kötü kokular çevredeki yerleşim alanlarında rahatsızlık oluşturmaktadır. Firmamız bu sorun ile ilgili paket tip biyolojik atıksu arıtma sistemlerine koku giderim üniteleri ekleyerek soruna çözüm getirmektedir.

OKCEL Atıksu Arıtma koku giderim ünitesi ve arıtma verimi arttırıcı Ultra modelleri ile sektördeki farkını bir kez daha ortaya koymaktadır.

Konteyner Tipi Atık Su Arıtma Çözümleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

0850 840 13 66
0216 641 19 84

Konteyner Tipi Atık Su Arıtma Çözümleri

Konteyner Tipi Atık Su Arıtma Çözümleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir