Okcel Paket Atıksu Arıtma Bio-K

Bio-K; Okcel Arıtma Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından geliştirilen yeni ve üstün teknoloji ürünü bir kompakt betonarme atıksu arıtma ünitesidir. Kullanılan ileri proses teknolojisi, küçük yerleşimlerdeki arıtma tesislerinde büyük problem yaratan değişken debi ve kirlilik koşullarında mükemmel performans sağlamakta ve üniteye bugünün olduğu kadar yarının standartlarına da uyabilme gücünü vermektedir.

Bio-K, 50-10.000 nüfus eşdeğeri evsel veya organik esaslı endüstriyel atıksuların arıtımında kullanılan standart biyolojik arıtma ünitesidir.

Bio-K, üzeri kapalı betonarme, kompakt bir biyolojik arıtma ünitesidir. Bio-K sadece servis kapakları dışarıda kalacak biçimde yeraltına inşaa edilebileceği gibi yer üstüne de yerleştirilebilmektedir.

Bio-K ünitelerinin yapımı sırasında rehber projeler Okcel tarafından hazırlanarak müşteriye teslim edilir. Betonarme inşaat işlerinin müşteri tarafından tamamlanmasına müteakip montaj, işletmeye alma ve servis hizmetleri Okcel atıksu arıtma servis ve montaj ekiplerince gerçekleştirilmektedir.

0530 320 06 66
0216 641 19 84

Okcel Paket Atıksu Arıtma Bio-K

Okcel Paket Atıksu Arıtma Bio-K

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir