Okcel Paket Atıksu Arıtma Bio-R

Bio; Okcel Arıtma Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından geliştirilen yeni ve üstün teknoloji ürünü evsel veya organik esaslı endüstriyel atıksuların arıtılmasında kullanılan standart biyolojik arıtma tesisidir. Tesis büyük oteller, tatil köyleri, askeri kamplar, şantiyeler, köyler ve kasabalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Bio-R, 1.000-10.000 nüfus eşdeğeri aralığında kullanılan üzeri açık, betonarme, kompakt bir ünitedir. Tankların betonarme yerine çelik olarak da imal edilmesi mümkündür. Bio-R evsel veya organik esaslı endüstriyel atıksuların arıtımında kullanılan standart biyolojik arıtma ünitesidir.

Bio-R ünitelerinin yapımı sırasında rehber projeler Okcel tarafından hazırlanarak müşteriye teslim edilir. Betonarme inşaat işlerinin müşteri tarafından tamamlanmasına müteakip montaj, işletmeye alma ve servis hizmetleri Okcel Bio servis ve montaj ekiplerince gerçekleştirilmektedir.

Okcel Paket Atıksu Arıtma Bio-R cihazlarımız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki numaraları tuşlamanız yeterli olacaktır.

0212 438 43 99
0850 840 13 66

Okcel Paket Atıksu Arıtma Bio-R

Okcel Paket Atıksu Arıtma Bio-R

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir