Okcel Paket Atıksu Arıtma Bio-M

Biomembran teknolojisiyle tasarlanan Bio-M Biomembran ünitelerinde kullanılan ileri teknoloji ile, ilave ekipman ve üniteye ihtiyaç duymadan, yüksek organik madde giderimine ilave olarak azot giderimi ve dezenfeksiyon da sağlanabilmektedir.

Bio-M Biomembran ünitesi, bütünüyle fabrikada imal edilerek çok az bir betonarme imalatla monte edilebileceği gibi, tümüyle betonarme olarak projelendirilen tesislerde de uygulanabilmektedir.

Bio-M biomembran ünitelerinde kullanılan membranlar, havalandırma tankının içerisinde yer alarak, yüksek yoğunlukta aktif çamur kütlesinin sudan ayrımını sağlamaktadır. Çöktürme tankı, çamur tankı, filtre besleme tankı, kum filtresi gibi ilave ünitelere ihtiyaç duyulmamaktadır. Sağlanan fiziksel süzülme kapasitesi ile havalandırma bölümünde yüksek mikroorganizma konsantrasyonlarına erişilebildiğinden, standart biyolojik atıksu arıtma ünitelerine göre daha küçük hacimlere sahiptirler. Sonuç olarak, membran teknolojisinin kullanıldığı Bio-M biomembran ünitesi için sahada ihtiyaç duyulacak alan, geleneksel aktif çamur ünitelerine kıyasla daha az olacaktır.

Bio-M Biomembran ünitelerinde kullanılan membranlar sayesinde yüksek askıda katı madde giderimi gerçekleşmekte, böylelikle arıtılmış suda gözle görülebilen katı maddeler ve mikroorganizmalar bulunmamaktadır.

Okcel Paket Atıksu Arıtma Bio-M modelimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0212 438 43 99
0530 320 06 66

Okcel Paket Atıksu Arıtma Bio-M

Okcel Paket Atıksu Arıtma Bio-M

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir