Paket Tip Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi

Uzmanlık ve yatırım gerektiren evsel atıksu arıtma tesisleri küçük ebatlı yerleşimin bulunduğu durumlarda yatırım yapmak için fizibilitesi yeterli değildir. Bu gibi 1000 kişi veya daha az konaklamanın olduğu yerlerde paket tip biyolojik atıksu arıtma tesisleri kullanılmaktadır.

Yekpare karbon çeliğinden üretilmiş bir adet ünite içerisinde hazırlanan paket tip atıksu arıtma tesisleri atölyemizde imal edilerek montaj edileceği sahada sadece elektrik ve giriş çıkış su bağlantıları yapılarak devreye alınmaktadır. Arıtım işlemi için gerekli her türlü blower, elektrik panosu ve dozlama ekipmanları paket tip arıtma tesisi içerisindeki kilitli odada bulunmaktadır.

Kesikli havalandırmanın yapıldığı paket tip biyolojik arıtma tesislerinde azot giderimide sağlanmaktadır. Havalandırma sistemi az gürültü yapan santrifüj tip blowerdan alınarak tank tabanına yerleştirilmiş difüzörlerden sağlanmaktadır.

Seviye ve zaman ayarı bulunan sistemde iş gücü neredeyse gerekmemekte, kullanılan motorlu ekipmanların enerji kullanımı en alt seviyede seçilmektedir.

Paket tip biyolojik arıtma tesisi OKCEL Mühendislik Atıksu Arıtma tarafından üretilip pazarlanmaktadır.
OKCEL arıtma sistemleri; köy ve kasabalar, oteller, tatil köyleri, maden ve inşaat şantiyeleri, dinlenme tesisleri, villalar vb. mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Paket tip biyolojik atıksu arıtma tesisi hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için bizleri arayabilirsiniz.

0506 787 56 06
0530 320 06 66

Paket Tip Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi

Paket Tip Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir